Manuprāt, projektam jābūt redzamam un pieejamam visur un visiem! Tādēļ uzsvars tiks likts uz diagnozes logo atpazīstamību. Strādājot pie tā popularizēšanas, mēs sasniegsim visus nospraustos mērķus.

Mājaslapa, kas apvieno speciālistus un pacientus. Palīdz atbildēt uz jautājumiem un izprast savu diagnozi, sevi!

Daloties ar savu pieredzi un stāstiem, mēs varam vieglāk pārciest savas problēmas un nejusties vientuļi! Atrast domu biedrus un iegūt jaunus draugus.

Cilvēkiem ar diagnozi ir grūti cīnīties vieniem. Projekts sniegs iespēju komunicēt ar līdzīgi domājošiem un atrast atbalstu, ko meklējam!

Diagnoze būs kā ceļvedis. Mēs palīdzēsim jums vieglāk atrast lietas, kas saistītas ar jūsu diagnozi. Palīdzēsim atrast speciālistus, kas palīdzēs pārvarēt problēmas. Ārsti, psihologi, sociālie darbinieki, organizācijas, juristi, ārstniecības iestādes.

Ar laiku tiks izstrādāta aplikācija! Kas padarīs DIAGNOZI pieejamāku!

Mūsu mērķis/sapnis

Izveidot diagnostikas centru ”DIAGNOZES CENTRS”!

Diagnozes centra mērķis būtu pēc iespējas ātrāk diagnosticēt slimības. Lai cilvēki varētu uzsākt maksimāli ātrāk savas diagnozes ārstēšanu. Zinot šī brīža situāciju valtī, viss notiek ļoti lēni un zaļais koridors…… Novēloti atklājot diagnozes. Pacientiem ir jau diagnozes ar stadijām, kas padara ārstēšanu apgrūtinātu un pat neiespējamu. Centrā būs pieejami arī speciālisti, kas palīdzēs pārvarēt grūtības saskaroties ar diagnozi.

Pirmais solis būs izveidot fondu no kura finansēs diagnostikas izmaksas tiem, kas nevar atļauties. Kas nevar atļauties – gaidīt rindā un līdzeķļu trūkuma dēļ. Diagnostika ir pirmais un svarīgākais solis slimību ārstēšanā.